Defined Pleasure
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg, d`oahh xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Regulament

In jos 
AutorMesaj
Shun
Admin
Shun


Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/11/2010

Regulament Empty
MesajSubiect: Regulament   Regulament Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 7:05 pm

Regulamentul forumului!

Ok... în primul rând bine ați venit pe forum, Acum pentru e nu exista nelămuriri, vă rpg să citiți cu atenție urmăyoarele „reguli”...


Întâi de toate, nu există o limită de vârstă. Cu toate că există numai liceu, putți avea sub 14 ani, că doar există și alte categorii.
Nu contează câte caracter folosiți în mesaje! Doar să se înțeleagă ce insinuați, ok!?
Personajele ce au sub 18 ani, sunt neko sau mă rog, jumătate demoni, îngeri, chestii din astea. (sunt interziși vampirii și elfii -_____-” scuze pentru cei cărora le plac, dar nu sunt chiar potriviți). Cei ce au peste 18 ani, adică nu au ce căuta pe la liceu, decât dacă sunt profesori, sunt oameni normali. Deci: FĂRĂ PUTERI DACĂ NU MAI EȘTI LA ȘCOALĂ xD!!
Este un forum ANIME!HENTAI xD. So... vă rog să respectați tema.
Nu vă fie rușine sau mai știu eu ce. Puteți cenzura sau povesti liber orice act sexual ^^.
E un forum hentai, NO YAOI. Că tot văd numai astfel de chestii, so... nu le lăsați baltă pe fete o.O.
Puteți folosi orice cod sau culoare pentru a evidenția replici sau acțiuni ale personajelor.
Aveți voie cu clone, dar anunțați mai înaâi de toate un administrator. Nu vrem să se ajungă la un punct extrem de a vorbi cu noi înșine -__- ...
La avatar aveți imaginea caracterului vostru. Nu al altcuiva, clar?!
Nick-ul nu trebuie să conțină cifre sau litere de necitit ._. De preferat e să fie compus din numele sau prenumele personajului din rpg.
Vă este permis să folosiți smilies japoneze, dar nu în exces și/sau în momentele din rpg mai „speciale”. Ar părea total aiura!



Momentan acestea sunt regulile forumului. Dar mai treceți pe aici, pot apărea unele noi pe parcursul timpului. So... have fun și spor la postat xD !
Sus In jos
https://animerp.forumgratuit.ro
 
Regulament
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Defined Pleasure :: Forum-Guide :: Documente-
Mergi direct la: