Defined Pleasure
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg, d`oahh xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Rei Yuzuki

In jos 
AutorMesaj
Rei Yuzuki

Rei Yuzuki


Mesaje : 115
Data de inscriere : 13/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Suna Kagure

Rei Yuzuki Empty
MesajSubiect: Rei Yuzuki   Rei Yuzuki Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 11:08 pm

I'm here new
just for you!
... and I'm
Rei Yuzuki


Cause i'm still alive, right?
Rei Yuzuki 1znqukz


Me, myself and I

Prenume:Rei
Poreclă:Rei....Vulpea Neagra....Vulpoi
Vârstă:17 ani
Origine:Suna Kagure




I'm so beauty... but i don't forget the circumstances...

Ochi:Albastri
Culoarea Părului:Blond
Înălțime:1.80
Greutate:60



I'm like... me, you still love me new?

Personalitate:Pai sa vedem....in primul rand sunt un mare pervers yaoi sau mai bine zis sunt BI am un umor extraordianar..gust glumele (cu alte cuvinte)....daca ma supar pe cineva nu tin mult supararea doar daca este ceva grav care ma afecteaza la propriu foarte tare...cam atat despre mine mai multe detalii cred ca o sa va formati singuri parerea despre mine pe parcurs ce ne unoastem
Like(minim5):Scula mea personala...calculatorul...vrajitoria...baietii si fetele bune....rock-ul
Dislike(minim5):babaciunile....impotentii....castratii..scoala..profu de chitara cica vrea muzica clasica
Semne Distincte(tatuaje sau orice de aces gen, câmp posibil ambelor grupe):Tatuaj in forma de dragon albastru cu rosu pe spate
Ocupație:Ma culc cu cineva in fiecre noapte


Câmpuri Specile*
Specie/Puteri:Vrajitor
Dacă aveți anumite puteri, nu înșirați toate chestiile posibile, aveți drept la maxim 3!Vraji de orice fel



Smile! I knew who i was in the past.

Părinți:Orfan
Alte rude:Singur printre nori
Istoric(minim 4 rânduri)
:Nascut de o mama proasta si de un tata betiv intr-un bordel din Suna Kagure....Dupa mine m-am nascut din greseala...imi place viata mea de acum chiar foooarte mult...sunt frumos si am noroc si la fete si la baieti si chiar imi placeeee....Am 17 ani si la 13 ani am aflat printr-o scoala de oameni mai speciali ca sunt vrajitor si ca am talent....asa ca m-am dus cu acei oameni care m-au anuntat si atunci mi-am inceput viata de vrajitor si viata sexuala....in fiecare noapte ma culcam cu cate un baiat sau 2 nopti consecutive cu acelasi...ma culcam numai cu baieti pentru ca in dormitorul fetelor era interzis sa intri....Pacaat....
Si acum iata-ma la 17 ani ducand o viata in bogatie si plina de aventurii...
Sus In jos
 
Rei Yuzuki
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Defined Pleasure :: Registre :: Înscrieri-
Mergi direct la: