Defined Pleasure
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg, d`oahh xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mici Detalii!

In jos 
AutorMesaj
Shun
Admin
Shun


Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/11/2010

Mici Detalii! Empty
MesajSubiect: Mici Detalii!   Mici Detalii! Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 8:41 pm

Dacă se intitulează mici detalii, asta nu înseamnă că nu sunt importante xD .
So... fără altele, am să vă dau câteva informații despre unele categorii de pe forum și altele, etc. etc ^^.


Dacă vă uitați atent, aveți așa: Cămin și Bloc. În cămin, evident vor sta liceeni, ceice au sub 18 ani. Apartamentele vor fii ale persoanelor normale. Și bineînțeles, pentru aceștia, vor exista o fișă de completat cu numele apartamentuluiși alte detalii, blah, blah xD .
Cei ce au peste 18 ani, pot avea și slujbe dacă doresc. pot fi profesori, oameni de afaceri, ce vă mai trăsnește voi imaginația :] .
Dacă cei de la cămin și bloc, stau separat, asta nu înseamnă că „copii” nu au voie de ași vizita vecinii, sau invers. Căminul este poziționat la numai câțiva pași distanță de blocul populat de oameni, so... vă puteți face vizite între voi.
Nu am mai trecut la regulament, pentru că nu este exact o regulă... dar de alta nici nu mi se pare că ar mai trebuii făcut asta, dar poate cineva chiar dorește intimitate. Deci... cei ce vor un „rol privat„ numai cu o singura persoană, scrieți la descrierea topicului cine poate intra în convorbire.
Puteți avea acte sexuale oriunde doriți o.O sau mă rog... aproape oriunde xD... Doar să nu fie într-un loc public, de exemplu, Cafenea, Stadion sau mai știu eu ce xD.
Și vă reamintesc, numai cei sub 18 ani au super puteri și altele. Cei peste 18 ani, sunt oameni normali!!
Sus In jos
https://animerp.forumgratuit.ro
 
Mici Detalii!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Defined Pleasure :: Forum-Guide :: Documente-
Mergi direct la: