Defined Pleasure
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg, d`oahh xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Welcome in my dark world.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Akatsuki Alex

Akatsuki Alex


Mesaje : 54
Data de inscriere : 14/11/2010

Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 2:22 am

Intru in camera ma uit la pereti...
-Culoare proasta!
Dau din maini si culoarea peretilor se schimba in albastru
-Perfect!
Dupa care ma asez pe pat si ma uit la TV.
Sus In jos
Nema

Nema


Mesaje : 5
Data de inscriere : 14/11/2010

Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 2:52 am

Topaind intr`un picior pana la etajul intai, imi plec capul pe o parte privind pe holul lung. Tinandu`mi mainile ridicate pana putin deasupra capului, am continuat sa topai aiurea, pana màm impiedicat si màm sprijinit de un perete, apasand astfel si pe soneria unei camere din camin.
-Ops! murmur cat numai pentru mine, ducandu`mi o mana peste gura, si tinandu`ma cu cealalta de glezna dreapta, simtind o usoara durere.
Sus In jos
Akatsuki Alex

Akatsuki Alex


Mesaje : 54
Data de inscriere : 14/11/2010

Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 2:55 am

Citind cartea aud soneria..
Se deschide usa
-Buna!
Spun eu zambind
Sus In jos
Nema

Nema


Mesaje : 5
Data de inscriere : 14/11/2010

Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 3:00 am

Imi ridic privirea de jos, ce mi`o atintisem mai devreme spre glezna mea si incerc sa schitez un zambet catre cel ce abia deschise usa.
-Um... scuze, deranjez!? reusesc sa intreb intr`un final, ceva ce abia imi veni in minte, apoi ducandu`mi mainile la spate si stang intr`un singur picior si continuand sa zambesc catre tip.
Sus In jos
Akatsuki Alex

Akatsuki Alex


Mesaje : 54
Data de inscriere : 14/11/2010

Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 3:02 am

-Nu, nu deranjezi!
-Intra

Spun eu zambind catre tipa
Sus In jos
Nema

Nema


Mesaje : 5
Data de inscriere : 14/11/2010

Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 3:10 am

Il privesc lung, continuand sa zambesc, avand tendinta de a pasi in camera acesta, dar din nou simt acea durere, doar ca de aceasta data e mult mai puternica.
-Auci! soptesc cat pentru mine, inchizandu`mi un ochi instinctiv si topaind ca si pana la usa acestuia intr`un picior, parand ciudat poate pentru el.
Sus In jos
Akatsuki Alex

Akatsuki Alex


Mesaje : 54
Data de inscriere : 14/11/2010

Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 3:16 am

Ma uit catre tipa usor ingrijorat..
-Esti bine?
Iau tipa si o pun pe canapea
-Si mie mi se zice copilaros!

Spun eu razand
Sus In jos
Nema

Nema


Mesaje : 5
Data de inscriere : 14/11/2010

Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 3:29 am

Ma bosumflez, privindu`l printre gene.
-Sunt bine, cred ca... mi`am sclantit putin glezna dar trece. murmur incet, asezandu`ma turceste pe canapea, analizandu`l scurt pe tanar. Copilaros? Eu nu sunt neloc copilaroasa, daca asta insinuezi!
Sus In jos
Akatsuki Alex

Akatsuki Alex


Mesaje : 54
Data de inscriere : 14/11/2010

Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 4:59 pm

-Aha, whatever!
-Si cu ce ati vrea sa va servesc, domnia voastra?

Spun eu ironic
Sus In jos
Continut sponsorizat





Welcome in my dark world. Empty
MesajSubiect: Re: Welcome in my dark world.   Welcome in my dark world. Icon_minitime

Sus In jos
 
Welcome in my dark world.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Defined Pleasure :: Cămin :: Camere-
Mergi direct la: