Defined Pleasure
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg, d`oahh xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Losing my sight, losing my mind.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Satoshi

Satoshi


Mesaje : 4
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Nicaieri (>.>)

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 11:38 pm

Am intrat in camera, aruncandu-mi rucsacul pe unde vedeam, indreptandu-ma catre fereastra. Am deschis larg geamul, scotand din buzunarul hanoracului un pachet de tigari. Mi-am aprins o tigara, tragand adanc din ea..
Sus In jos
Kimiko Takahashi

Kimiko Takahashi


Mesaje : 13
Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 28

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 12:12 pm

-Cumva stresat? am zis mai in soapta jucandu-ma cu cateva suvite de par in timp ce stateam catarata pe una dintre crengile copacului din fata camerei sale.
Sus In jos
Sophie Welse

Sophie Welse


Mesaje : 96
Data de inscriere : 14/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe luna XD

Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 7:10 pm

Am batut la usa cuiva, trecandu-mi mana prin par . Am schitat un zambet, privind in abesnta usa .
Sus In jos
http://summer-camp.forumgratuit.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





Losing my sight, losing my mind. Empty
MesajSubiect: Re: Losing my sight, losing my mind.   Losing my sight, losing my mind. Icon_minitime

Sus In jos
 
Losing my sight, losing my mind.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Defined Pleasure :: Cămin :: Camere-
Mergi direct la: